Stomatologia Porada

 Rejestracja 730 830 500

googlelogofb icon 325x325

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ   ŚlĄSKA 20A

Żory   Jesienna 2

Implanty zębów

W przypadku, gdy chcemy uzupełnić nasze uzębienie po ekstrakcji zęba, a zależy nam na trwałym i widocznym efekcie z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia. Wieloetapowy zabieg wszczepienia implantu zębowego pozwala na nowo cieszyć się pełnym i pięknym uśmiechem.

Implantem nazywamy tytanowy element w kształcie korzenia zęba wszczepiany na stałe w miejsce usuniętego zęba, na który za pomocą specjalnego łącznika nakłada się ceramiczną koronę, która idealnie uzupełnia braki w uzębieniu. Efekt jest natychmiastowy, a dla niewprawnego oka wstawiony w ten sposób "nowy ząb" jest praktycznie nie do odróżnienia od pozostałych, prawdziwych zębów.

W naszym gabinecie stosujemy do zabiegów implanty wiodących producentów europejskich takich jak Straumann, Euroteknika wykonane z najwyższej jakości tytanu V klasy. Renomowana marka gwarantuje ponadto najwyższą precyzję i jakość wykonania każdego implantu co bezpośrednio ma związek z powodzeniem zabiegu a co za tym idzie z pełnym zadowoleniem pacjenta.

Leczenie implantologiczne pozwala odzyskać atrakcyjny uśmiech, lecz dodatkowo chroni pacjenta przed wieloma powikłaniami wynikającymi z braków w uzębieniu. Implant zapobiega zanikowi kości w miejscu po usuniętym zębie i przywraca prawidłowe funkcje zgryzowe, co sprzyja zachowaniu w zdrowiu pozostałych naturalnych zębów pacjenta. Zlekceważona luka w uzębieniu z czasem doprowadza do osłabienia, rozchwiania i przemieszczania innych zębów, które pozostając w łuku przejmują na siebie siły fizyczne w czasie przeżuwania pokarmów. Implant, przenosząc siły fizyczne na kość, idealnie odwzorowuje naturalny ząb, przez co stanowi najdoskonalsze uzupełnienie protetyczne.

Implant zębowy

                                                                               

GODZINY OTWARCIA

 Poniedziałek   9:00 - 14:00

Wtorek            9:00 - 14:00

Środa           14:00 - 20:00

Czwartek      14:00 - 20:00

Piatek          14:00 - 20:00

Sobota      9:00 - 13:00

ZAPRASZAM DO GABINETU

Monika maly szary

lek. dent. Monika  Nowak - Porada

 REJESTRACJA

 

Telefonik

telefonicznie:    730 - 830 - 500

                         730 - 65 - 20 - 20